Food Matters

Travel Guides

Healthy Life

398 raste te reja me COVID-19 në 24 orët e fundit...

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës, në 24 orët e fundit janë regjistruar 398 raste të reja me COVID-19, janë...

13 të vdekur dhe 245 raste të reja me Covid-19 në...

Njoftimi i plotĂ« i IKSHPK-sĂ« 133 TË SHËRUAR DHE 245 RASTE ME COVID-19! GjatĂ« 24 orĂ«ve...
[td_block_social_counter facebook_app_id=”1753104724945494″ facebook_security_key=”c5f981ab4745cab2bf25141752a5edd6″ facebook=”tagdiv” facebook_access_token=”1753104724945494|gDKu66ZuRLMBz5WUtYrWxDpSE2o” twitter=”envato” youtube=”tagdiv” style=”style8 td-social-boxed td-social-font-icons” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjMwIn19″]
- Advertisment -

Most Popular

Culture

Sport News

Palmeri mesazh Kosovës e Serbisë: Bashkëpunoni në luftën kundër koronavirusit

NĂ« njĂ« intervistĂ« dhĂ«nĂ« ‘ZĂ«rit tĂ« AmerikĂ«s’ emisari i posaçëm i Sekretarit tĂ« Shtetit tĂ« SHBA pĂ«r Ballkanin PerĂ«ndimor, Matthew Palmer...

Takimi i jashtĂ«zakonshĂ«m nĂ« MASHT – shqyrtohet mbyllja e shkollave nĂ« KosovĂ«

Një takim i jashtëzakonshëm në MASHT do të mbahet sot me drejtorët komunalë të arsimit, gjatë...

Në Gjilan: Me 30 qershor nis faza e parë e dezinsektimit hapësinor

Gjilan, 27 qershor 2020 – Komuna e Gjilanit ka bĂ«rĂ« tĂ« gjitha pĂ«rgatitjet pĂ«r tĂ« filluar faza...

PĂ«rkeqĂ«sohet situata me COVID -19 nĂ« KosovĂ« – 104 raste tĂ« reja pozitive dhe...

Dy persona kanë vdekur si pasojë e koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë, ndërsa janë regjistruar 104 raste të reja...

Qytetarët thonë se mosvotimi i Projektligjit për rimëkëmbje ekonomike është marrëzi

Qytetarët e Kosovës janë të zhgënjyer me mosvotimin e Projektligjin për rimëkëmbje ekonomike, i cili nuk u votua nga deputetët e Kosovës...

Fitness