Home Authors Posts by admin

admin

1272 POSTS 0 COMMENTS

Qyteti i Gjilanit, pamje e bukur /Kthimi në kohë/

Pak ose asgjë ka mbetur nga arkitektura e bukur e qytetit të asaj kohe. Lart duket ndërtesa e Kombinatit të duhanit, në...

Rruga mbresëlënëse e rrethuar në të dyja anët me blirë

Njëra ndër rrugët e rralla në qytetin e Gjilanit që ka kaq shumē drunj në të dyja anët. Vërtet impresionuese...Kur në pranverë...

Natyrë e bukur, ku aromë e pishave të bën të çelen...

Ky vend ka traditë me natyrën e bukur, me ujë mineral dhe pisha... Do të çlodhesh e do të kthehesh më...

Shtohen rastet me COVID-19 – 6 komuna nĂ« zonĂ«n e kuqe,...

Javën e fundit është vërejtur një shtim i theksuar i rasteve të reja me COVID-19 në Kosovë. Harta e rasteve me COVID-19...

445 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës, në 24 orët e fundit janë regjistruar 445 raste të reja me COVID-19, janë...

437 raste te reja me COVID-19 në 24 orët e fundit...

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës, në 24 orët e fundit janë regjistruar 437 raste të reja me COVID-19, janë...

Keni kujdes në përdorimin e kripës

Keni kunjdes në përdorimin e kripës, shkakton probleme serioze... Studimet flasin se qytetarët brenda 24 orëve mesatarisht përdorin...

461 raste te reja me COVID-19 në 24 orët e fundit...

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës, në 24 orët e fundit janë regjistruar 461 raste të reja me COVID-19, janë...

Nxënësit gjilanas në pushim veror në Ohër, 1954 /Kthimi në kohë/

Vitet e rinisë në një kohë tjetër, Ohër, 1954 Nxënësit gjilanas me mësimdhënësit në pushim veror në Ohër...

Gjilanasit me 1946 – stili i veshjes /Kthimi nĂ« kohĂ«/

Vitet e rinisë në një kohë tjetër, 1946... Stili i veshjes dhe mënyra e jetës ishin në përputhje me kohën e...
- Advertisement -

EDITOR PICKS