Lufta me Coronën: Më shumë se 2.6 miliardë njerëz në karantinë...

Më shumë se 2.6 miliardë njerëz në karantinë në të gjithë botën, New York është epiqendra e...

AJO QĂ‹ KURRĂ‹ S’E KISHA MENDUE

/Nga Sabit Rrustemi/ Me dalë sot midis Prishtinëse me pshurrë Parinë e Kosovësprej t'parit e deri te ma...

Madonna shprehet në një mesazh emocional: Koronavirusi na ka barazuar plotësisht!

"Kjo është gjëja me Covid-19, nuk i intereson se...

LDK është indiferente ndaj vdekjes!

Editorial/Nga Kimete BERISHA/ Njoh shumë vajza e gra që janë më pak të ditura se unë por...

Isa na la në kohën më të keqe të botëve!

Editorial/Nga Kimete BERISHA/ Albini ka dashur ta ndryshojë Kosovën. Dhe ta konsiderojë Kosovën si shtet i pavaruar...

FjalĂ« pĂ«r dashurinĂ« pa kushte – Letra e mrekullueshme e Charlie...

Përzgjodhi: Majlinda Bregu /Tiranë/ Në foto: Majlinda Bregu

Dështuam në humanitet! U dëshmuam se jemi hiçgjë!

Editorial /N.B./ Ma të keq e më 'infektues' ne, të panjerëzishmit, se sa virusi Corona!

Bebe Rexha: Në djall gjërat materiale, një miliarder apo jo, të...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka ditë që nuk është parë të ketë qenë aktive në rrjetet sociale.

Ku janë ata psikologët që patën shku grumbull në Shqipni me...

Editorial Nga Kimete BERISHA Amani ju koftë, me ja çu nja Beratit se s'po kryhet,...

Këqyri shqiptarët kah bëjnë llaf në Kuvend!

Editorial Nga Kimete BERISHA ...

Recent Posts