Home Kronika Haziri vizitoi ata/ato që këtë natë po kujdesen për sigurinë dhe shëndetin...

Haziri vizitoi ata/ato që këtë natë po kujdesen për sigurinë dhe shëndetin tonë

103
0

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, sonte ka vizituar institucionet e kujdestarisë: Policinë, Spitalin e Përgjithshëm, Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare e Shërbimin e Zjarrfikësve.

Haziri ka shkruar:

”Në ndërrimin e motmoteve vizitova institucionet e kujdestarisë që kujdesen për jetët tona 24 orë, policinë, Spitalin e Përgjithshëm, Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare e zjarrfikësit.”
Uroj shëndet e shumë dashni në 2021!”, ka theksuar kryetari i Gjilanit.

/www.arenapress.info/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here