Home Extra Mirëmëngjesi kudo që jeni!

Mirëmëngjesi kudo që jeni!

110
0

Pamje nga qyteti i Gjilanit, sot në mëngjes…

Ditë e vrërët me shi dhe fluska bore të përziera bashkë.

Ditë të mbarë vikendi!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here