Home Moti Moti dhe temperaturat në 5 ditët në vazhdim

Moti dhe temperaturat në 5 ditët në vazhdim

96
0

Aktualisht është mot me vranësira mbi tërë vendin. Edhe në Gjilan është mot i vranët dhe i ftohtë. Gjatë natës dhe në mëngjes temepraturat do të ulen në 0 °C. Temperaturat më të larta do të arrijnë në 13 °C.

Gjatë javës do të mbizotërojë mot me mjegull në mëngjes herët, mesdita me qiell të kthjellët në intervale të shkurta, pasdite vranët, qielli i mbuluar me re. Temperaturat e ulëta 1ºC dhe 0ºC , më të lartat 13 ° . Të martën, me 17 nëntor, mund të ketë reshje të shiut.

Treguesi i cilësisë së ajrit

i moderuar 60 promil

Cilësia e ajrit është e pranueshme; megjithatë për disa mund të ketë një shqetësim të moderuar shëndetësor, kryesisht për një numër shumë të vogël njerëzish që janë jashtëzakonisht të ndjeshëm ndaj ndotjes së ajrit.

Shëndeti & Aktivitete

Parashikimi i alergjive sezonale dhe numrit të polenit. Poleni i luleve është i ulët në zonën e Gjilanit.

Moti dhe temperaturat

E premte
13 ° 0 °
Pjesërisht vranët
E shtunë
13 ° 0 °
Pjesërisht vranët
E diel
12 ° 0 °
Pjesërisht vranët
E hënë
12 ° 2 °
Kryesisht me diell

E martë
10 ° 3 °
Reshje shiu

/The Weather Channel/Arenapress.info/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here