Home Moti Moti gjatë javës

Moti gjatë javës

108
0


Sipas parashikimit meteorologjik mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira të çrregullta dhe intervale me diell. Edhe në Gjilan do të marr mot i ngjashëm, raporton Weather in Gjilan për ditët në vijim.

Moti dhe temperaturat:

E mërkurë
Pjesërisht vranët
18°C
4°C

E enjte
Pjesërisht vranët
17°C
6°C

E premte
Pjesërisht vranët
14°C
3°C

E shtunë
Pjesërisht vranët
14°C
3°C

E diel
Pjesërisht vranët
14°C
0°C

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here