Home Moti Moti gjatë javës…

Moti gjatë javës…

135
0

Aktualisht është mot me vranësira.

Parashikimi sot tregon temperaturat më të larta prej 18 ° dhe më e ulët prej 7 °.
Ka mundësi për një mot pjesërisht të kthjellët sot në mesditë. Ndërsa, pasdite, në mbrëmje dhe nata me vranësira…

Moti dhe temperaturat:

E martë
15 ° 8 °
Reshje shiu

E mërkurë
16 ° 8 °
Reshje shiu

E enjte
18 ° 7 °
Reshje shiu

E premte
16 ° 6 °
Reshje shiu

E shtunë
18 ° 7 °
Stuhi dhe shi

/The Weather Channel/ Arenapress.info/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here