Home Moti Moti, i ndryshueshëm – dy ditët në vazhdim vranët, me shi e...

Moti, i ndryshueshëm – dy ditët në vazhdim vranët, me shi e borë…

140
0

Aktualisht është mot me vranësira në vendin tonë dhe në rajon. Edhe nata do të jetë me vranësira…

Të hënën dhe të martën do të kemi mot pjesërisht të vranët dhe të thatë, herë pas here me shi, në male me borë.
Të mërkurën deri të premtën do të marr mot i thatë dhe dukshëm më i ngrohtë me ndriçim të pjesshëm.
Fundjava, pra vikendi, me vranësira të reja dhe shira, në male borë.

Moti dhe temperaturat:

E hënë
8 ° 3 °
I vrenjtur

E martë
8 ° 0 °
I vrenjtur

E mërkurë
13 ° 1 °
Pjesërisht vranët

E enjte
18 ° 3 °
Me diell

E premte
20 ° 4 °
Me diell

/The Weather Channel/ Arenapress.info/Arena Press/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here