Home Moti Moti, i ndryshueshëm, kryesisht me diell e vranësira

Moti, i ndryshueshëm, kryesisht me diell e vranësira

18
0

Të shtunën mund të priten riga shiu, e diela kryesisht me diell…

Ditët në vazhdim mot i mirë dhe me temperatura të ngritura…

Moti dhe temperaturat:


E shtunë
Reshje shiu
10 ° C
-1 ° C

E diel
Kryesisht me diell
11 ° C
-1 ° C

E hënë
Pjesërisht vranët
14 ° C
0 ° C

E martë
Me diell
16 ° C
2 ° C


E mërkurë
Me diell
15 ° C
2 ° C
/The Weather Channel/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here