Home Moti Moti, kthehen të ftohtit, shiu dhe bora

Moti, kthehen të ftohtit, shiu dhe bora

132
0

Aktualisht është duke rënë borë në disa pjesë të vendit, kryesisht në zona malore.


Gjatë javës do të kemi mot të vranët, shi dhe borë.

Moti dhe temperaturat:

E mërkurë
1 ° -3 °
Reshje bore

E enjte
7 ° -5 °
Kryesisht me diell

E premte
9 ° 1 °
Pjesërisht vranët

E shtunë
11 ° 3 °
Pjesërisht vranët

E diel
13 ° 0 °
Pjesërisht vranët

/The Weather Channel/Arenapress.info/Arena Press/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here