Home Moti Moti, parashikimi për pesë ditët në vazhdim…

Moti, parashikimi për pesë ditët në vazhdim…

126
0

Nuk kanë mbetur shumë ditë deri në fillimin kalendarik të stinës së vjeshtës, por moti po merr sikur në verë.

Aktualisht mbi vendin tonë po merr mot i ngrohtë dhe me diell.

Sot temperaturat po sillen nga 12 në 29 gradë celsius.

Parashikimi për ditët në vazhdim tregon për mot kryesisht të ngrohtë dhe me diell. Nga mesi javës do të lajmërohen vranësirat, kështu që të mërkurën dhe të enjten do të kemi mot pjesërisht të vranët.

Moti dhe temperaturat:

E diel
29 ° 13 °
Me diell

E hënë
29 ° 13 °
Kryesisht me diell

E martë
28 ° 12 °
Kryesisht me diell

E mërkurë
29 ° 12 °
Pjesërisht vranët

E enjte
28 ° 12 °
Pjesërisht vranët


/The Weather Channel/Arenapress.info/Arena Press/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here