Home Moti Moti, ulje temperaturash, me reshje shiu e bore

Moti, ulje temperaturash, me reshje shiu e bore

148
0

Aktualisht është mot me vranësira në vendin tonë.

Parashikimi sot tregon temperaturat në lartësi prej 10 ° dhe më e ulët -2 °. Ka mundësi për reshje bore më vonë në mbrëmje dhe gjatë natës.

Moti dhe temperatura

E hënë
2 ° -2 °
I vrenjtur

E martë
4 ° -3 °
Reshje bore

E mërkurë
7 ° 1 °
Reshje shiu

E enjte
10 ° 3 °
Reshje shiu

E premte
10 ° 3 °
Reshje shiu

/The Weather Channel/ Arenapress.info/Arena Press/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here