Home Moti Moti, ulje temperaturash, ngrica e borë

Moti, ulje temperaturash, ngrica e borë

90
0

Parashikimi meteorologjik tregon për mot të ftohtë, me ngrica e reshje bore deri të mërkurën, me 17.02.2021. Pastaj do të kemi parashikimin e ri të motit.

Moti dhe temperaturat:

E shtunë
Reshje bore
-5 ° C
-10 ° C

E diel
Reshje bore
-4 ° C
-11 ° C

E hënë
Pjesërisht vranët
-1 ° C
-13 ° C

E martë
Pjesërisht vranët
-1 ° C
-15 ° C

E mërkurë
Pjesërisht vranët
1 ° C
-8 ° C

/The Weather Channel/ www.kohapressnews.org /Koha Press/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here