Home Moti Moti, vazhdojnë reshjet e borës…

Moti, vazhdojnë reshjet e borës…

159
0

Aktualisht po bie borë në vendin tonë. Reshje bore do të ketë edhe gjatë natës dhe ditët në vijim.


Nesër në Kosovë dhe në rajonin e tonë do të jetë mot me vranësira, të ftohtë dhe me erë, me borë të herë pas hershme, me rritje të mëtejshme të mbulesës së borës.


Priten reshje të mëdha bore në zonat malore, por edhe në zona të tjera do të ketë borë
Temperatura e mëngjesit nesër nga -3 në 0, më e larta gjatë ditës nga 0 deri në 3 gradë.

Reshje bore dhe shiu do të ketë deri të shtunën.

Moti dhe temperaturat

E martë
2 ° -3 °
Reshje bore

E mërkurë
4 ° -1 °
Reshje bore

E enjte
7 ° 2 °
I vrenjtur

E premte
9 ° 2 °
Reshje shiu

E shtunë
8 ° 2 °
Reshje shiu

/The Weather Channel/ Arenapress.info/Arena Press/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here