Home Moti Pamje nga Kamenica, qielli i vranët dhe shiu (tash)

Pamje nga Kamenica, qielli i vranët dhe shiu (tash)

159
0

Aktualisht është duke rënë shi. Në Gjilan shiu nisi të bjerë para dy orësh. Ndërsa, në Kamenicë, sot, në pjesën më të madhe të ditës pati reshje shiu.

/Fotot: Agnesa A. Krasniqi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here