Home Moti Parashikimi i motit për 8 ditët e ardhshme…

Parashikimi i motit për 8 ditët e ardhshme…

141
0


Aktualisht është mot me vranësira por i ngrohtë.

Të martën dhe të mërkurën do marr mot pjesërisht me vranësira, herë pas here me shi dhe dhe bubullima.
Të enjten, mëngjesi kryesisht me diell, pjesërisht i vrenjtur nga mesi i ditës, nganjëherë me riga shiu dhe me bubullimë.
Parashikimi i motit për peridhën kohore 12 qershor – 16 qershor 2020 tregon se do të jetë kryesisht me diell dhe më i ngrohtë,
Në fillim të javës tjetër, mot i ndryshueshëm i shoqëruar me reshje shiu dhe stuhi.


Moti dhe temperaturat:

E martë
25 ° 12 °
Stuhi

E mërkurë
25 ° 11 °
Reshje shiu

E enjte
24 ° 10 °
Kryesisht me diell

E premte
23 ° 11 °
Stuhi

E shtunë
25 ° 13 °
Pjesërisht vranët


/The Weather Channel/Arenapress.info/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here