Home Moti Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

118
0

Aktualisht është mot i kthjellët në Gjilan dhe mbi vendin tonë. Parashikimi tregon se java që po vjen do të jetë me temperatura më të ulta, me vranësira, stuhi dhe reshje shiu.


Priten ndryshime të motit në javën në vijim…

Moti dhe temperaturat:

E hënë
27 ° 15 °
Stuhi

E martë
22 ° 11 °
Reshje shiu

E mërkurë
23 ° 11 °
Pjesërisht vranët

E enjte
16 ° 6 °
Reshje shiu

E premte
21 ° 7 °
Kryesisht me diell

/The Weather Channel/Arenapress.info/

/Arenapress.info Arena Press/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here