Home Kult/Arsim TI DHE VDEKJA

TI DHE VDEKJA

153
0

Si para njĂ« viti, si sot, si gjithĂ« …

/Nga Sabit Rrustemi/

Vetëm ju të dyja më preni në besë
përherë

Ti qĂ« s’tregon kur ikĂ«n
dhe Ajo qĂ« s’dihet kur vjen
asnjëherë

Pabesive tjera mos iu qofsha falë

( 28 maj 2019 )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here