COVID-19 në Kosovë/221 raste të reja në 24 orët e fundit

Rriten rastet me COVID-19. Në 24 orët e fundit janë dyfushuar rastet pozitive me virusin korona,. duke çuar numrin e të...

COVID-19 në Kosovë/48 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKShPK), njofton se në 24 orët e fundit...

COVID-19 nĂ« KosovĂ«/100 raste tē reja nĂ« 24 orēt e fundit

Instituti KombĂ«tar i ShĂ«ndetĂ«sisĂ« Publike nĂ« KosovĂ« (IKShPK) informon: 100 qytetarē kanē rezultuar pozitiv me COVID-19 nĂ« 24 orĂ«t...

Pse po infektohen të vaksinuarit kundër COVID-19?/ Infektologu Ilir Tolaj tregon...

Infektologu i njohur kosovar, Ilir Tolaj, ka treguar se pse edhe të vaksinuarit me vaksinën anti-COVID-19 po infektohen nga virusi korona, tani...

Rikthehet virusi korona/ rritet numri i të infektuarve, 92 raste pozitive...

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) në 24 orët e fundit janë regjistruar 92 raste pozitive nga 3788 teste,...

16 të vdekur dhe 827 raste të reja me COVID-19 në...

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit Pubblik të Kosovës, në 24 orët e fundit janë regjistruar 827 raste të reja, janë...

709 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit

Sipas Isntitutit Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës në 24 orët e fundit janë regjistruar 709 raste të reja, 385 pacientë të...

730 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës, në 24 orët e fundit janë regjistruar 730 raste të reja me COVID-19, janë...

632 raste me COVID-19 dhe 8 të vdekur në 24 orët...

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës, në 24 orët e fundit janë regjistruar 632 raste të reja me COVID-19, janë...

529 raste të reja me Covid-19 dhe 6 të vdekur në...

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës, në 24 orët e fundit janë regjistruar 529 raste të reja me COVID-19, janë...

Te Fundit