Lutfi Haziri uron Bashkësinë Islame dhe qytetarët e Gjilanit për festën...

Lutfi Haziri uron Bashkësinë Islame dhe qytetarët e Gjilanit për festën e Kurban Bajramit Gjilan, 19 korrik 2021 -...

Gjilan: Haziri nĂ« fshatin Capar – konfirmon investimet nĂ« infrastrukturĂ«

Gjilan, 14 korrik 2021 – Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, së bashku me drejtorin e Shërbimeve Publike, Naser Korça, ka...

KRU “Hidromorava” në Gjilan: Cilësia e ujit është brenda standardeve të...

Kompania Rajonale e Ujërave "Hidromorava" në Gjilan njofton rreth cilësisë së ujit. Të nderuar konsumatorë! Gjilan, 14 korrik 2021...

”Hidromorava” apelon: Kursejeni ujin!

Gjilan, 14 korrik 2021 - Kru “Hidromorava” u bënë thirrje konsumatorëve që të kursejnë ujin. Vala e nxehtit të madh në ...

Shqiptarët i kthehen zakonit primitiv duke e vrarë njëri-tjetrin!

Shqiptarët i janë kthyer zakonit primitiv duke e vrarë njëri-tjetrin. Me të huajin janë pulë, por me të vetin ujqër!

Haziri në fushatën e korrje-shirjeve: Uroj që fermerët të ndahen të...

Gjilan, 10 korrik 2021 – Në Gjilan ka nisur sot në mëngjes fushata e korrje – shirjeve, pas vlerësimit që Komisioni komunal...

Haziri: Unë dhe Shtabi i Emergjencave jemi vaksinuar me AstraZeneca, vaksinohuni...

Gjilan, 9 korrik 2021 – Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, pas mbledhjes së Komitetit për menaxhimin dhe parandalimin e përhapjes së COVID-19,...

Gjilan: Ftohen shërbyesit civilë, zyrtarët publikë dhe punëtorët e arsimit që...

Qendra e vaksinimit gjendet në palestrën e sporteve “Bashkim Selishta – Petriti” në Gjilan. Gjilan, 9...

Aksioni ekologjik në Gjilan: Pastrohet nga mbeturinat hapësira rreth pendës së...

Gjilan, 30 qershor 2021 – Aksionit të Komunës së Gjilanit për pastrim të ambientit iu kanë përgjigjur edhe fshatrat me aktivitet...

Lutfi Haziri: Dr. Nisreti është kujdesur 24 orë për t’i...

Gjilan, 24 qershor 2021 – Nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, është mbajtur mbledhje komemorative kushtuar jetës dhe...

Te Fundit