Moti i nxehtë edhe pak ditë…

Parashikimi meteorologjik tregon se edhe fillimi i gushtit do të jetë i nxehtë. Mirëpo, vala e të nxehtit përvëlues,...

Parashikimi i motit në 5 ditët e ardhshme

Parashikimi meteorologjik për 5 ditët në vijim tregon për kthim të të nxehtit tropikal, raporton Weather in Gjilan, duke u karakterizuar...

Parashikimi i motit nĂ« 5 ditĂ«t nĂ« vijim – ulet vala...

Sipas parashikimit meteorologjik nga Weather in Gjilan, sot do të marr mot i vranët, mund të ketë edhe reshje shiu. Ndërkaq, nga...

Parashikimi i motit për sot dhe në 5 ditët në vijim…

Meteorologët për sot parashikojnë mot me diell, temperaturat midis 18 ° dhe 36 °. Sipas Weather...

Moti nĂ« 5 ditĂ«t nĂ« vijim – ulen temperaturat…

Gjatë javës që vjen do të vahzdojë të marr mot i ndryshueëm, fillimisht vranët sikur sot do jetë edhe nesër dhe...

Moti në 5 ditët në vijim, temperatura deri në 38 gradë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se situatë pothuajse të ngjashme meteorologjike sikurse ditët e fundit. Të nxehtit tropikal do të vazhdojë edhe...

Moti në 5 ditët e ardhshme

Sot, një stuhi diellore ka goditur planetin tonë, duke u ndier i nxehti përvëlues, ndërsa njejtë është përjetuar edhe në Kosovë.

Moti, edhe disa ditë të paqëndrueshme dhe të ndryshueshme…

Pas të ftohtit, stuhive dhe shirave nga mesi i javës tjetër do të kemi një fillimi të ri. Moti i vërtetë i...

Moti nĂ« 5 ditĂ«t e ardhshme…

Moti, i ndryshueshëm, me vranësira e reshje shiu. Ditët në vijim do të kemi mot të ndryshueshëm, me intervale...

Moti nĂ« 5 ditĂ«t nĂ« vijim – do tĂ« ketĂ« reshje...

Ndryshimet klimatike kanë rezultuar me ndryshime të shpeshta të motit, duke shkaktuar edhe stuhi dhe vërshime. Sipas parashikimeve meorologjike, sot dhe në...

Te Fundit