Parashikimi i motit pĂ«r 5 ditĂ«t e ardhshme – çadrat me...

Moti do të jetë kryesisht i vrërët, me reshje shiu, në vende malore mund të ketë...

Moti në 5 ditët në vazhdim…

Sipas parashikimit meteorologjik, në 5 ditët e ardhshme, duke nisur nga dita e premte, do të marr mot i ndryshueshëm. Do të...

Moti, i ndryshueshëm, kryesisht me diell e vranësira

Të shtunën mund të priten riga shiu, e diela kryesisht me diell... Ditët në vazhdim mot i mirë dhe...

Moti, ulje temperaturash, ngrica e borë

Parashikimi meteorologjik tregon për mot të ftohtë, me ngrica e reshje bore deri të mërkurën, me 17.02.2021. Pastaj do të kemi parashikimin...

Ndryshon moti, zbutet acari, ngriten temperaturat

Prej nesër nis ndryshimi i motit, temperaturat pritet të ngriten mbi 4°, më...

Moti dhe temperaturat nĂ« Gjilan /31.12.2020 – 04.01.2021/

Sot, e mërkurë, mot kryesisht i kthjellët, pasdite me vranësira. Temperatura e ditës 11°C. Moti gjatë javës dhe...

Moti në dy ditët e fundit të këtij viti dhe në...

Meteorologët kanë paralajmëruar për mot të ftohtë dhe reshje borë, kryesisht në zonat malore. Temperaturat do të lëvizin...

Sot kemi hy nĂ« dimĂ«r – ftohtĂ«, ulje temperaturash, reshje bore...

Sot në orën 11:02 minuta filloi sitna e dimrit astronomik Pra, sot filloi dita e parë e dimrit.

Dimri nĂ« prag – reshje bore gjatĂ« vikendit

I gjithë rajoni eshtë kapluar nga vala e të ftohtit dimëror, kështu që depërtimi i masave të ftohta ajrore ka ukur ndjeshëm...

Moti dhe temperaturat në 5 ditët në vazhdim

Aktualisht është mot me vranësira mbi tërë vendin. Edhe...

Te Fundit