Dy xhiro para përfundimit të Superligës së Kosovës në Futboll: A...

Shkruan: Fehmi SYLEJMANI /Arenapress.info/ Java e parafundit parashihet të jetë 'fatale' për ndonjërën nga tri skuadrat...

Lufta për titull në Superligën e Kosovës në Futboll: Cila skuadër...

Gazetari dhe njohësi i futbollit, Fehmi Sylejmani, ka analizuar...

Futbolli nĂ« Gjilan – kronikĂ« e pĂ«rjetshme qĂ« nga kujtesa kthehet...

Gjilani dikur dhe sot - nëpër ngjyrat e kohës!

Garat në Kosovë nuk mund të nisin para 2 qershorit

Garat sportive në Kosovë nuk mund të nisin para 2 qershorit. Këtë e ka bërë të ditur Ministri në detyrë i Shëndetësisë,...

Haziri e Dumoshi nënshkruajnë: Rikonstruimi i Stadiumit të qytetit në Gjilan...

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka nënshkruar sot memorandumin e bashkëpunimit me ministren e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, për mbështetjen...

Ndalohen rreptësisht vizitat ilegale në stadiumin e qytetit në Kamenicë

Kjo bëhet për shkak të situatës emergjente - virusit korona. Kryesia e Klubit Futbollistik DARDANA në Kamenicë përmes...

Te Fundit