Home Moti Çfarë moti do të kemi në ditët në vijim?

Çfarë moti do të kemi në ditët në vijim?

51
0

Parashikimi meteorologjik tregon për mot jostabil, i ndryshueshëm, me vranësira dhe shi. Të dielën dhe të hënën do jetë mot i vranët, ndërsa të martën, të mërkurën dhe të enjten moti do të jetë me reshje shiu. Të premtën, me 21 maj 2021 do të ketë mot të mirë, por përsëri në vazhdim do të kemi mot jostabil dhe të ndryshueshëm.
Tempreaturat do të sillen nga +8°C deri në +25°C .

Moti dhe tempreaturat:

E diel
Pjesërisht vranët
22°C
10°C

E hënë
Pjesërisht vranët
25°C
12°C

E martë
Reshje shiu
22°C
8°C

E mërkurë
Reshje shiu
19°C
7°C

E Enjte
Reshje shiu
18°C
7°C

/Weather in Gjilan/Koha Press/www.kohapressnews.org/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here