Home Sport Haziri: Përshëndetje nga ‘kryeqyteti i sportit’!

Haziri: Përshëndetje nga ‘kryeqyteti i sportit’!

178
0

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka uruar skuadrat e Gjilanit për suksesin e arritur, ndërsa qytetin e Gjilanit e ka quajtur “Kryeqyteti i Sportit”.


Postimi i plotë i Hazirit:
Drita kampion, Gjilani nënkampion. Dy gjigantët e qytetit do ta pushtojnë Europën.

Urime titullin e kampionit të Superligës lojtarëve të Dritës, kryesisë, Intelektualëve dhe presidentëve të klubit, z. Flamur Bunjaku e z. Valon Murseli.

Urime, po ashtu, lojtarëve të SC Gjilanit, kryesisë, Skifterave dhe presidentit të klubit, z. Florim Zuka, për sigurimin e pjesëmarrjes në garat europiane.

Përshëndetje nga Kryeqytetit i Sportit!”, ka shkruar Haziri në urimin e tij për Dritën, kampione e Kosovës, që do të na përfaqësojë në Champions League dhe Gjilanin në Europa League.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here