Home Lajmet Izraeli shkatërroi zyrat e al-Jazeera, Associated Press dhe France Press

Izraeli shkatërroi zyrat e al-Jazeera, Associated Press dhe France Press

60
0

Izraeli shkatërron zyrat e al-Jazeera, AFP dhe AP

Izraeli shkatërroi kullën al-Jala në një sulm ajror në Gaza.

Ndërtesa strehonte zyrat e televizionit të Katarit Al-Jazeera dhe Associated Press dhe France Press, raporton Al-Jazeera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here