Home Lajmet Kadri Rahimaj – kryetar i ri i Kamenicës

Kadri Rahimaj – kryetar i ri i Kamenicës

120
0

Kandidati i VV-së në Komunën e Kamenicës, Kadri Rahimaj, ka fituar garën për të parin e Komunës, duke u bërë kryetar i ri i saj.

Nga 100% e votave të numëruara, Kadri Rahimaj ka 8.040 vota, ndërkaq Qëndron Kastrati 7.098 vota.

Qëndron Kasatrati, kryetar i deritashëm, ka pranuar humbjen dhe ka uruar kryetarin e ri të Kamenicës, Kadri Rahimaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here