Home Moti Moti dhe temperaturat në 9 ditët në vazhdim/8 prill – 16 prill...

Moti dhe temperaturat në 9 ditët në vazhdim/8 prill – 16 prill 2021/

84
0

Dimër i butë në pranverë. Kjo gjendje do të vazhdojë deri në gjysmën e prillit.

Sipas parashikimit të meteorolgëve ditët në vijim do të mbretërojë mot relativisht i ftohtë, i vranët, ndërsa deri me 16 prill do të jetë mot kryesisht me shi.

Moti dhe temperaturat


Parashikimi


Min Max
E enjte /08.04.2021/
Reshje të kohë pas kohshme -1˚ 10˚

E premte /09.04.2021/
Pjesërisht vranët 3˚ 14˚

E shtunë /10.04.2021/
Pjesërisht vranët 6˚ 17˚

E diel /11.04.2021/
Pjesërisht vranët 7˚ 19˚

E hënë /12.04.2021/
Pjesërisht vranët 9˚ 21˚

E martë /13.04.2021/
Me shi 9˚ 17˚

E mërkurë /14.04.2021/
Me shi 3˚ 6˚

E enjte /15.04.2021/
Me shi 3˚ 6˚

E premte /16.04.2021/
Me shi 3˚ 7˚

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here