Home Moti Moti, me shi e stuhi…

Moti, me shi e stuhi…

148
0

Ditët në vijim do të mbizotërojë mot me shi dhe stuhi. Temperaturat do të lëvizin nga 7 ° në 18 ° gradë celsius

Moti dhe temperaturat:

E premte
17 ° 7 °
Stuhi e fortë

E shtunë
18 ° 8 °
Me stuhi

E diel
18 ° 8 °
Stuhi e fortë

E hënë
17 ° 8 °
Me stuhi

E martë
18 ° 9 °
Me stuhi

/The Weather Channel/Arenapress.info/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here