Home Moti Moti në 5 ditët e ardhshme – i ftohtë dhe me shi

Moti në 5 ditët e ardhshme – i ftohtë dhe me shi

95
0

Sipas parashikimit meteorologjik, moti në 5 ditët e ardshme të prillit do të jetë i ftohtë dhe me shi, në viset malore nuk përjashtohen fluskat e borës.

Temperaturat do të lëvizin nga 2 deri në 17 gradë celsius.
Sot po merr mot i ftohtë, i vranët dhe me reshje të kohë pas kohshme të shiut.

Moti dhe temperaturat:

E hënë
10°C 4°C
Reshje të lehta shiu

E martë
13°C 2°C
Reshje shiu

E mërkurë
16°C 2°C
Pjesërisht vranët

E enjte
17°C 6°C
Pjesërisht vranët

E premte
13°C 5°C
Reshje shiu
/Weather in Gjilan, Koha Press/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here