Home Moti Moti në 5 ditët e ardhshme: I ndryshueshëm dhe më i freskët

Moti në 5 ditët e ardhshme: I ndryshueshëm dhe më i freskët

161
0


Aktualisht është mot me vranësira. Sonte ka mundësi për reshje shiu.
Pasdite pritet shi dhe stuhi. Deri te hënën do të kemi mot të paqëndrueshëm dhe më të freskët.

Moti dhe temperaturat

E premte
28 ° 14 °
Reshje shiu

E shtunë
20 ° 13 °
Stuhi dhe shi

E diel
24 ° 12 °
Reshje shiu

E hënë
27 ° 13 °
Kryesisht me diell

E martë
28 ° 15 °
Me diell

/The Weather Channel/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here