Home Moti Moti në 5 ditët e ardhshme…

Moti në 5 ditët e ardhshme…

96
0

Moti, i ndryshueshëm, me vranësira e reshje shiu.

Ditët në vijim do të kemi mot të ndryshueshëm, me intervale të fuqishme diellore, me shtrëngata të furishme dhe reshje shiu.

Para dite moti do të jetë i nxehtë – me diell, pastaj kryesish i nxehtë, ndërsa me kthimin e ditës – pasdite me vranësira dhe reshje shiu të përcjella më shtrëngatë. Kështu do të jetë deri të hënën e ardhshme, me 14 qershor 2021.

Moti dhe temperaturat:

E enjte
Shtrëngatë e furishme
24 ° C
12 ° C

E premte
Shtrëngatë e furishme
23 ° C
11 ° C

E shtunë
Shtrëngatë e furishme
22 ° C
11 ° C

E diel
Reshje shiu
21 ° C
10 ° C

E hënë
Reshje shiu
20 ° C
9 ° C
/Weather in Gjilan/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here