Home Moti Moti në 5 ditët në vijim – diell dhe shi

Moti në 5 ditët në vijim – diell dhe shi

58
0

Në ditët në vijim na pret moti tipik për këtë muaj, ku ditët e ngrohta do të ndryshojnë dhe do të shoqërohen me reshje kalimtare tw shiut. Netët më të freskëta dhe temepraturat pak më të ulta, kryesisht do mbaj diell dhe fllad pranveror.

E martë
Me diell
27°C 10°C

E mërkurë
Stuhi dhe shi
22°C 8°C

E enjte
Reshje shiu
20°C 8°C

E prtemte
Reshje shiu
22 °C 8 °C

E shtunë
Reshje shiu
23°C 11°C
/Weather in Gjilan/www.kohapressnews.org/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here