Home Moti Moti në 5 ditët në vijim – do të ketë reshje shiu

Moti në 5 ditët në vijim – do të ketë reshje shiu

73
0

Ndryshimet klimatike kanë rezultuar me ndryshime të shpeshta të motit, duke shkaktuar edhe stuhi dhe vërshime.
Sipas parashikimeve meorologjike, sot dhe në 5 ditët në vazhdim do kemi mot të vrërët dhe me reshje shiu. Reshje te dendura dhe të furishme shiu do të ketë të martën, të mërkurën, të enjten dhe të premtën, ndërsa të martën, me 8 qershor reshje më të lehta shiu. Në intervale kalimtare kohore mund të ketë diell.

Moti dhe temperaturat:

E hënë
22 ° 13 °
Reshje të furishme shiu

E martë
23 ° 11 °
Reshje shiu

E mërkurë
23° 11°
Reshje të furishme shiu

E enjte
23° 12°
Reshje të furishme shiu

E premte
23° 11°
Reshje të furishme shiu

Weather in Gjilan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here