Home Extra Muzgu, mrekullia natyrë mbi liqenin e Pogradecit

Muzgu, mrekullia natyrë mbi liqenin e Pogradecit

87
0

Udhëtim dhe fotografi

Pamje magjepse mbi liqenin e Pogradecit në perendim të diellit!

Varkat, uji kristal që përqafohet nga dielli në të perenduar, lundërtari që ka sosur peshkimin, kthimi në shtëpi – kjo është ora e jetës që bëjmë çdo ditë dhe çdo ditë nisim nga e para… /N.B./

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here