Home Kult/Arsim Pamje të çastit – vajzat e Gjimnazit me kitarë

Pamje të çastit – vajzat e Gjimnazit me kitarë

194
0

Pamjet e çastit i morëm derisa grupi i vajzave të Gjimnazit “Zenel Hajdini” kanë nisur përgatitjet për një program të ardhshëm…

Më porositën që të mos zbulojë më shumë nga opusi i programit, por loja instrumentale me kitarë, gjithsesi, është mahnitëse dhe zgjon emocione të veçanta…
Tingujt e kitarës janë aq shumë të lidhur me jetën…!

Me grupin e vajzave e angazhuar profesoresha Arta Haziri – Nuhiu.
/Në foto: Donita Haziri dhe grupi/

/N.B./

/N.B./www.kohapressnews.org/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here