Home Moti Parashikimi i motit në 5 ditët e ardhshme

Parashikimi i motit në 5 ditët e ardhshme

99
0

Parashikimi meteorologjik për 5 ditët në vijim tregon për kthim të të nxehtit tropikal, raporton Weather in Gjilan, duke u karakterizuar me temperatura të larta, të cilat shënojnë pikun e verës.

Kjo periudhë do të karakterizohet me ditët me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë lartësinë në 37°C të martën, të mërkurën dhe të enjten, ndërkaq të premtën në 38°C, e të shtunën një ulje e vogël në 37°C.

Moti dhe temperaturat

E martë
Mot me diell
37°C
18°C

E mërkurë
Kryesisht me diell
37°C
19°C

E enjte
Kryesisht me diell
37°C
19°C

E premte
Mot me diell
38°C
18°C

E shtunë
Mot me diell
37°C
19°

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here