Home Udhëtim/Fotografi Pogradec, pamje mbi liqe

Pogradec, pamje mbi liqe

125
0

Kjo foto e bërë dje në Pogradec shpërfaq bukurinë përrallore të këtij qyteti mahnitës, i cili shtrihet përreth liqenit.

Ndërsa, Driloni paraqet bukurinë e përjetshme dhe pothuaj hyjnore të Pogradecit.

Stina e dimrit, 25 janar 2021 / foto: Ardian Fezollari – Pogradec/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here