Home Udhëtim/Fotografi Prizreni dikur, jeta…/Kthimi në kohë, 1913/

Prizreni dikur, jeta…/Kthimi në kohë, 1913/

143
0

Prizrenasja duke mbushur ujë në pus (bunar) në Prizren, me 8 maj 1913, dhe pamje tjera të qytetit. /Gazeta Tema/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here