Home Lajmet Qendra e Studentëve të UP-së njofton: Pezullohen të gjitha aktivitetetet në konvikte...

Qendra e Studentëve të UP-së njofton: Pezullohen të gjitha aktivitetetet në konvikte dhe mensën e studentëve

77
0

Qendra e Studentëve në Prishtinë njofton studentët banues se të gjitha aktivitetetet në konvikte dhe mensën e studentëve janë pezulluar.

Njoftimi i plotë i cili është dhënë në faqen e tyre në Facebook:
“Njoftohen të gjithë studentët banues të konvikteve dhe studentët të cilët ushqehen në mensën e studentëve se në bazë të vendimit të Qeverisë së Republikës së Kosovës të dates, 05.04.2021 për marrjen e masave të reja anticovid pika 18 e këtij vendimi obligohemi të pezullojmë të gjitha aktivitetetet në konvikte dhe mensën e studentëve duke filluar nga data, 06 prill 2021 deri më datën, 18 prill 2021. Për çdo vendim tjetër ju njoftojmë me kohë”, thuhet në njoftimin e Qendrës së Studentëve të UP-së.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here