Home Moti Sot në Kosovë, mot i ndryshueshëm

Sot në Kosovë, mot i ndryshueshëm

71
0


Sot në Kosovë, mot i ndryshueshëm me ndryshimin e periudhave me diell dhe vranësira, si dhe me shfaqjen e mundshme të shiut afatshkurtër dhe reshjeve lokale të shiut me bubullima.
Nuk do të ketë reshje në intervale të gjata dhe nuk do jenë të dendura.

Temperaturat do të sillen nga 10°C në 22°C

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here